Daire İçi ve Kolon Tesisatı Projelendirme
Daire ve binalarınız mühendislerimiz tarafından ölçülendirilip en uygun şekilde projelendirilmektedir. Projelendirme yapılırken müşteri memnuniyeti ve SAMGAZ şartnamesi göz önüne alınırken tesisatlarımız yetkili ustalarımız tarafından yapılmaktadır.
Radyant Isıtma Sistemleri
2009 Yılında yürürlüğe giren kapalı alanlarda sigara kullanımını sınırlandıran yasa ile birlikte cafe,restoran,otel,kapalı spor salonları ve benzeri işletmelerin ısıtma ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile ortaya çıkan sistemlerdir.
Kaskad Sistemleri
Yoğuşmalı kazanlarda kullanılan malzeme diğer kazanlarda kullanılandan daha farklıdır. Bu özel malzemelerin maliyetleri daha yüksek olduğu için kazanın boyutu büyüdükçe fiyatı da artar. Kaskad sistemi, büyük kazanların getireceği yüksek maliyeti ortadan kaldırır. Kaskad sistemi, tesisatınızın ihtiyacına göre birden fazla cihazdan oluşur. Yan yana çalışan cihazlar modülasyonlu olarak çalışırlar.
Merkezi Doğalgaz Sistemleri
Binaların enerji performans yönetmeliğinde kullanım alanı 2000 m2’yi geçen binalarda “merkezi ısıtma” yapılması zorunlu hale getirilmiştir.Bir ısı santralında hazırlanan sıcak akışkanın istenilen ortama taşınması ile bu ortamların ısıtılması yöntemine “merkezi ısıtma” denmektedir. Biz ve ekibimiz 35 yıllık tecrübemizle bu sisteme içiniz rahat bir şekilde geçebilirsiniz.